Skele me qera për izolime të shtepive , banesave.

Shitet nga: Asllan 16 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Malishevë
Kemi Skele japim me qera , bejme montimin dhe demontimin e tyre ne ter vendin. Skelet jan te ardhur nga Gjermanija modeli i tyre pletak dhe layer , Kemi paisje per montimin e tyre edhe ne terene te veshtira ,per me shum na kontaktoni ne nr. tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim