Ajvar Shtepie 100%

Shitet nga: afrim 29 Nën 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Malishevë
Kemi ajvar shtepie 100% me speca te pjekure, djeges dhe pa djegse si dhe pingjur,ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim