Aparat per frymarrje

Shitet nga: arsim 25 Sht 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Malishevë
aparat per frymarrje e ardhur nga zvicrra dhe pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim