Ashensor dhe shkallë për invalid

Shitet nga: unknown 06 Gsh 04:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 002 500 EUR

Komuna: Malishevë
Ashensori është për 3 persona,4 Kate,me piston me vaj,komplet me shina,çmimi 2800€
Shkallë për invalidë për 1 kat,por mund të zgjatet lartësia,komlet ësht për 1 kat.Duhet vetëm të montohet.Çmimi 2500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim