Diska te ibercugit dhe paraja

Shitet nga: Liridon 03 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Diska te ibercugit dhe disa lloje te parajave te helikopterit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim