FILTER DEPUORAL TOP ECO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 13 Mar 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Bakall i cili kyqet direkt ne rubinete, i pershtatshem dhe shume fleksibil ne perdorim. Mbushesi i keti lloj filteri eshte nje ene plastike e mbushur me GAC - Granular Activated Carbon, qe dmth Karbon activ i grimcuar i cili perdoret per te reduktuar sasin e klorit ne uj, rregullimin e shijes dhe largon ererat e pa kendeshme,Vec ketyre redukton komponimet organike të paqëndrueshme, Mbushja (Cartridge) e ketij filteri duhet te ndrrohet ne periudhen 3 mujore! Cmimi i mbushjes kushton 10 euro, ndersa Bakall Filteri komplet kushton 30 Euro,

Filter, uj, bakall, shendet,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim