Filter UJI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 03 Jan 08:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

44 EUR

Komuna: Malishevë
Filter uji i destinuar te perdoret ne objekte banimi, me efekt te trefisht filtrimi. Bene filtrimin e ujit duke bere ndalimin e mikroelementeve te mos kalojne deri tek perdorimi final i ujit nga njerzit dhe paisjet e instaluara shtepiake.

Pastrim i ujit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim