Filter i UJIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 03 Jan 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Malishevë
Filter i ujit i destinuar te perdoret ne shtepi banimi, shume efikas ne filtrim, shume i domosdoshem te perdoret para cdo paisje, te tilla sic jane, Bojleret, Makinat per larjen e rrobave, makinat per larjen eneve, etj. E vertetuar se nese perdoret nje filter i tille, elementeve te siper permendura jetegjatesia ju rritet.
---------------
Temperatura maksimale dhe minimale e punës:
Max: 45°C (113°F)
Min: 4 °C (39.2°F)
Vlera nominale e presionit per pune normale: 8 Bar'
Perberja:
Materiale jo-toksike, i përshtatshme për ujë të pijshëm.

Filter per pastrim UJI

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim