Filtera te ndryshem per filtrim UJI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 13 Mar 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Malishevë
Lloje te ndryshem filterash, duke u nisur nga ata te cilet perdoren ne dalje sistemit te furnizimit me uj te objektit , deri tek filterat shtepiak dhe industrial.
--Filterat shtepiak me digjitalizues per matjen e TDS-se 330 EUR
--Filterat shtepiak pa digjitalizues per matjen e TDS-se 290 EUR
--Filter Industrial i ujit (2.54 Liter per minut) 690 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim