ILAQ KUNDER CISTAV NE MITER

Shitet nga: INFO MJEKSIA 28 Gsh 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Malishevë
acebook INFO MJEKSIA

1 Merret 1 lug kafeje mbushet me vaj te fares se zez dhe pihet esell ne mengjes
2 Lyhet barku me vaj te fares se zez nga jasht ne mengjes
3 Merret 1 lug kafeje mbushet me vaj te fares se zez dhe pihet ne mbremje
4 Lyhet barku me vaj te fares se zez nga jasht ne mbremje
5 Farat e zeza duhet te konsumohen me ushqim sa her qe han ushqim nga 1 lug caji fara te zeza
6 GJith terapia zgjat 15 dit kjo terapi me lejen e ALL-LLAH-ut ka pas sukses
7 Kopijimi i ketij materiali eshte i ndaluar (HARAM) pa leje nga INFO MJEKSIA 0038649324765
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim