Makin qepje per tepih

Shitet nga: esat 02 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shiten 2 makina qepjes per tepih dhe perde te firmes Hanma shum te pershtatshme me tavolin te veten shum pak te perdorura thuja te reja qmimi shum i lir nr tel.044647167 dhe viber ket nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim