Mjaltë special për trajtimin e sterilitetit tek dy

Shitet nga: INFO MJEKSIA 03 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë

Mjaltë special për trajtimin e sterilitetit tek dy gjinitë

A.GJ nga podujeva tregon se ka pas sukses kjo mjalt elhamdulilah
================================
Jemi në podujevë vetëm përmes interneti punojmë
me porosi të gjitha porosit mund ti bëni ne
+386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
Produktet ju vin në shtëpi në gjithë teritorin e Kosovës
Shesim me shumicë dhe pakicë
====================================
Përmbajtja;
Mjalt Sider(Ziziphus zizyphus)
Propolis
Ginseng i kuq(Panax ginseng)
Gingko biloba
Qumësht blete
Polen Pallme
Fara të zeza(Nigella sativa)
Zallouh(Ferula hermonis)
Tongkat Ali(Eurycoma longifolia)
Safed Musli(Chlorophytum borovilianum)
Ara
Ekstrakt i këpurdhës Ganoderma
Pluhur i këpurdhës Ganoderma

Mënyra e përdorimit shkencor;

Një lugë e madhe e tretur në gjysmë gotë ujë ose qumësht. Të përdoret 60 minuta para ushqimit. Një herë në ditë.
////////////////////////////////////
Kemi edhe
Mjaltë sidri me qumësht blete
Mjaltë ginseng plus
Mjaltë për trajtimin e sterilitetit te dy gjinitë
Mjaltë për dobësim (humbje peshe)
Mjaltë për anemi
Mjaltë për bronhit
Mjaltë për imunitet
Mjaltë për pastrimin e zorrëve
Perzierje me mjalt sportista
Perzierje me mjalt kondicion
Perzierje me mjalt per imunitet
Perzierje me mjalt per energji trupore
Perzierje me mjalt per bronhitis
Perzierje me mjalt per astma
Perzierje me mjalt per shtimin e qelizave
Perzierje me mjalt me ektrakte antibakteriale dhe anti – tumor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim