Prokolic ne Shitje

Shitet nga: Hamdi Krasniqi 20 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet prokolica ne Gjendje te rregullt .
Esht ble e re ne gjermani dhe esht ne shitje ne kosov
Ka gjatsi 2.50 metra dhe gjersi 1.20 metra , esht e mbuluar me carad . I posedon te gjitha paisjet e nje prokolic i ka edhe dokomentet .... Presim blers serioz per me shum hollsi na kontaktoni ne numrat 044724616 dhe 049231166 si dhe ne viber ne +38649228695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim