Pumo 4 kw

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 27 Shk 10:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

760 EUR

Komuna: Malishevë
Cilësi dhe performancë, qëndrueshmëri dhe efikasitet, besueshmërinë më të lartë për aplikimet ekstreme, përvojë në instalim!

100% Italiane!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim