Pump uji 7.5 kw

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 03 Jan 08:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Malishevë
Cilësi dhe performancë, qëndrueshmëri dhe efikasitet, besueshmëri më të lartë për aplikime ekstreme, përvojë në instalim!

Pumpe UJI 7.5 KW

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim