Pumpe 3 kw

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 13 Mar 12:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

610 EUR

Komuna: Malishevë
Cilësi dhe performancë, qëndrueshmëri dhe efikasitet, besueshmërinë më të lartë për aplikimet ekstreme, përvojë në Intsalim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim