Pumpe uji 1.5 KW

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 03 Jan 08:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

330 EUR   400 EUR

Komuna: Malishevë
Cilësi dhe performancës, qëndrueshmëri dhe efikasitet, besueshmërinë më të lartë për aplikimet ekstreme, përvojë në Instalim!

100% Italiane!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim