Pumpe uji 2.2 kw

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH TECHNO DRILL 03 Jan 08:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

510 EUR

Komuna: Malishevë
Cilësi dhe performancë, qëndrueshmëri dhe efikasitet, besueshmërinë më të lartë për aplikimet ekstreme, përvojë në instalim!

100% Italiane

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim