Qadër per terasa

Shitet nga: Kujtim 17 Pri 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet Qadra per terasa me bez special gjersia:5.90m dhe gjatësia:3m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim