Sheruesi i semundjeve te shpines

Shitet nga: Sami Kryeziu 26 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Nese keni dhimbje te shpines dhe mjeket ju ofrojn operacjon ne asnje menyr mos pranoni.
Me an te nje ilaqi popullor ne ju sherojm me bindje te plot dhe pervoj shum vjeqare.
Lajmrohuni ne keta nr.tel :
049-182-253
044-269-526
Mund te kontaktoni dhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim