Shese skaren

Shitet nga: Sabit 07 Dhj 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Malishevë
Skara eshte me plin dhe esht ne gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim