Shitet prokolica

Shitet nga: Gentrit Kastrati 29 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet prokolica ne gjendje te rregullt esht e ardhur na gjermania , esht dy jav e perdorur , mban pesh 750 kilogram , ka gjatsi 2 metra dhe gjersi 1.20 meter , esht e mbuluar me carad etj . Numri kontaktus ne viber +38649231166
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim