Shitet prokolica

Shitet nga: Hamdi Krasniqi 20 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet prokolica ne gjendje te rregullt e ardhur nga gjermania eshte e re ka gjatsi 2.50 m dhe gjersi 1.20 m esht e mbuluar me carad te vetes mban pesh 750 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim