Shitje Te Gurëve Dhe Rrasave

Shitet nga: valon 14 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim gurë dhe rrasa të dimenzioneve të ndryshme sipas kerkeses tuaj.
Prerja bëhet në baz te kërkesës tuaj klient të nderuar
Qmimi tek ne ësht shum i volitshëm / prej 15 euro deri ne 40 euro për metër kub ,
Ju mirëpresim në lokacionin Banjë të Malishevës afër furres Pashtriku në të djatht nga Malisheva
Për më shumë na kontaktoni në nr: ne VALA 045-206-563 dhe në IPKO 049-554-484 poashtu në të njëjtët nr mund të na kontaktoni edhe përmes Viberit
+38649554484
+37745206563
Ju mirëpresim me respekt vllezërit Bujar dhe Kushtrim Telaku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim