Shpime te pilotave dhe puseve!

Shitet nga: VPD DRILL 25 Maj 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
VPD bene te gjitha llojet e shpimeve, ju zgjedhni dimensionin dhe vendin ne kryjme punen!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim