Shpime te pusave, shitje te pompave zhytese

Shitet nga: VPD DRILL 25 Maj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
-NTSH VLLEZERIT PAQARIZI, me piken e saj te operimit ne Dragobil bene hapjen e puseve me dimensione te ngushta dhe gjera,
-Bene shitjen e pompave zhytese te ujit nga 0.55 Kw deri ne 7.5 kw te prodhimit Italian
-Shitjen e gypave te betonit dimensione 400 mm deri ne 1200 mm
-Shitjen e gypave te plastikes 125 mm deru ne 300 mm
-Shtijen e filterave te ujit!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim