Tavolina dhe Karrika

Shitet nga: Avni 12 Nën 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Malishevë
Shes 9 Tavolina me nga 4 karrika
jan shum te rujtne, gjindemi ne Malishevë
044 934 668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim