VPD-Shitje gypa betoni dhe plastike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTSH VLLEZERIT PAQARIZI 13 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Pervec hapjes se bunareve, VPD bene shitjen e gypave te plastikes dhe te betonit me te gjitha llojet e dimensioneve, andaj moz hezitoni na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim