shiten nje der dhe nje dritare plastikes

Shitet nga: private 26 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
shiten nje der e plastikes 0.80x2.15m nje dritare e plastikes 1.40x1.60 nje der e xhamit per sallon 0.90 e majt nje der e dhomes 0.80 e djatht dhe 35-40 m2laminat gjerman 8mm qmimi shum i volitshum Te Reja pa perdor 044130375 --049/604633.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim