tekstillne shitje

Shitet nga: tekstil ne shitje 04 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes tekstilin me ni qmim shum te lir asht fjala per koplet nese emerr dikush nryshe nuk shitet me da veq koplet nese emerr ja baj ni qmim te mir nr +37744647167 injeti dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim