trulli

Shitet nga: trull 05 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Trulli ne shitje ne malishev 21 ari mi mahall gurit shpin emram eka 30 metra qmimi arsyshem tel 044647167 dhe viber injeti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim