Banesa eshte e re me fasad dhe e banushme

Shitet nga: shaban bytyqi 09 Dhj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: te kumuna dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Malishevë
gjendet ne qender te qyteti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim