Shiten Banesat dhe Lokalet ndertim I ri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DIARKO 27 Krr 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shiten banesat dhe lokalet afariste me qmime shum te volitshme.ne malishev afer shkolles se re te norvegjsve.me kushte extra per banim.
Banesat permbajn:


- kan mbetur vetem edhe disa banesa

Qmime shum te arsyshme

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim