Dyer automatike per garazha me oferta te reja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nazmi 06 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
punojm dyer per garazha sipas porosis si dhe dyr me telederigjim 10 vite garancion
Na shiqoni ne "facebook"
.https://www.facebook.com/pages/Dragobili-Metal-dyer-per-garazha/210553862384047?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim