Dyer per Garazha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nazmi PAQARIZI 10 Mar 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhojm dyer te garazhes sipas porosis,dyer me panell dhe dyer me llamarin(te thjsht),Qmimi i dyrve me llamarin asht 70 euro meter katrori,ndersa i dyrve me panell asht 100 euro meter katrori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim