Shitet shtepia ne Malisheve

Shitet nga: Fatos 26 Nën 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Malisheve
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Malishevë
Ne Malisheve, ne pjesen e urbanizuar shitet shtepia-ndertim i ri, me 4.5 ari truall dhe : kati perdhese-100m2 i pershtatshem per lokal afarist dhe kati I. e i II kane sallonin, 8 dhoma te fjetjes dhe 2 banjo ( gjendet afer shkolles se mesme profesionale dhe Shtepise se Kultures).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim