Shtepi Dhe Lokal

Shitet nga: Beqir Hoti 14 Krr 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes Shtepi Dhe Lokal Ne Malishev Afer Qendres
Rr. Imer Krasniqi.
Esht 70 m2, Kati 1 Lokal, Kati 2 Lokal, Kati 3 Banim
Per Me Shum Info Kontaktoni Ne Numrin: 044|226|268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim