Shtepia ne shitje

Shitet nga: Çlirim 13 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Malishevë
Shes shtepin me 300 metra katror ne lagjen Mirdita ne Malishev me 4.5 ari truall , shtepia ka te perfunduar vetem ndertimin e vrazhd dhe ka ket struktur
Ka perdhes dy + 1 garazh , kati i par koridori sallon & kuzhin se bashku , 1 banjo & 1 dhom , kati i dyt ka 4 dhoma 2 per qifte dy per femin dhe banjo si dhe te dy anet ka ballkon
Kati i tret eshte i teri i hapur , shtepia ka pozit gjeografike shuum te mir , qe nenkupton qe pamjen e ka nga qyteti dhe djelli i bie nga lindja e deri nperendim , ka afer shkollen e mesme , ambulanten , etj
Cmimi simbas marrveshtjes , me mundesi e marr nje makin ne vler jo te madhe max 10000€ ,
Nr per kontakt : 044269609 , 049641504

Kapllan krasniqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim