shes stepien

Shitet nga: qlirim 26 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: shes shtepin
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Malishevë
shes shtepin me 4 ari truall me nje siperfaqe prej me
shum
se 350m kjo renditje
kati perdhes - garazha
kati i par 1 sallon plus kuzhin dhe nje dhom plus banjo
kati i dyt - 3 dhoma dhe nje banjo
kati i tret i hapur si lloj salloni , shtepia eshte ndertim
i ri ka pamje te bukur , rrezet e djellit e shendritin nga lindja deri ne perendim , gjendet ne lagjen me
te mir te malisheves , lagjia mirdita , infrastuktur ka te gjitha , me nje fjal te pushon shpirti ne ket vend ,
cmimi 100000 , pak i negociushem
nr kontakt 0038649641504 viber
044269609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim