Pllaci ne shitje 4.5 ari, ne pozit te mirë -lir

Shitet nga: trull 05 Gsh 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet pllaci 4.5 ari perball shtepis se amerikanit dhe qerdhes se femijeve, ka nji pozit shum te mir per ndertimin e shtepis, si dhe me nji qmim shum te volitshem.
Kontakto 044229466 - 049229466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim