SHES DUJ TE KASHTES

Shitet nga: xxxxx 07 Krr 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes kashten e sapo korrur dhe e lidhur. Dujt jan te mdhaj edhe kashta eshte e mire ka ngapak

bari e perezier. Qmimi i volitshem .

Te gjithe te interesuarit te lajmrohen: Tel: 045/390-781

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim