Shitet Trolli 25 Ari ne Kijeve

Shitet nga: Fitim Gashi Sot 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Adresa: Kijeve - Rruga e vjeter e Qabiqit
Sipërfaqe: 25 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Malishevë
Trolli ndodhet afer Magjistrales Prishtine - Peje aty ku fillon rruga Kijeve - Zahaq dhe ka dalje ne rrugen lokale ( e cila se shpejti do te asfaltohet ).

Trolli ka rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles dhe kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin e shtepise.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te përkthehet menjëherë.

Çmimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 045/666-765 & 044/315-044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim