Shitet Trualli

Shitet nga: Safet Mazreku 23 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 450 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Malishevë
Shes Truallin 450m2 (4.5 Ari) afer Shkolles Profesionale dhe Shtepise se Kultures ne Malisheve ,per qdo info shtese ju lutem te me kontaktoni permes nr te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim