TRULLI SHITET LIR DHE I MIRË

Shitet nga: Pllaci 12 Gsh 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet trualli perball shtepis Amerikane te qerdhja e femijeve, ka nji pozicion fantastike per ndertimin e shtepisë njiherit trulli posedon ujin i cili gjendet 2-3 mera thelsi.
Kontakto 044229466
049229466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim