Toke prej 35 ari ne Lipjan

Shitet nga: Rexhep 14 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet ara 35 ari afer Lipjanit 1.5 Km , rruga e asfalltuar perreth e pershtatshme per banim dhe veprimtari tjera , Cmimi sipas marveshjes .Me mundesi kompenzimi pjesrisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim