Truall prej 450m2 ne Malisheve

Shitet nga: Besmir 05 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Malishevë
Sipërfaqe: 450 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Malishevë
Parcella gjendet ne zonen kadastrale Malisheve, perkatesishte afer shkolles se mesme.
Parcella eshte sipas kushteve urbanistike dhe i kompletuar me dokumentacion perkatese si ai Urbanistik ashtu edhe ate Kadastrale.
Per me shume info ju lutem shiqoni edhe vet tek zyra kadastrale e Malisheves.
Qmimi sipas Marrveshjës.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim