Trualli

Shitet nga: herolind 06 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shiten 5 ari truall ne Malishev tek Shtepia Amerikane nr tel dhe i viberit eshte 049431068
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim