qen i sharit

Shitet nga: besnik 13 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Adresa: malishev
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Malishevë
shes qenin e sharrit 1 vit qeni asht i vaksinun qeni esht shum i shtir per lufta si dhe per oborr baj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim