vila

Shitet nga: titi 18 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: vend për shikim
Sipërfaqe: 3 m2
Në afërsi të: Vendit për peshkim
Komuna: Malishevë
Zdruktaria Titi marojm Vila për Teras të drurit të bukëra Verore Sipas Porosive. Porosit. Dhe merr. Ju mirpresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim