INA NE SHITJE kilometri i 5-tè Mitrovice-Prishtine

Shitet nga: INA 01 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes Inen ne kilometrin e 5-te Mitrovice-Prishtine I posedon te gjitha dokumentat e duhur I ka 3 rezervara te medhoj dhe 12 ari tok veni eshte shum I pershtatshum dhe strategjik pran magjistrales Mitrovic-Prishtin.per ma shum tel.049 444 448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim